Сайт Глухівської міської ради

соціально-економічного розвитку

Глухівської міської ради

Вебінари з енергоефективності 28 квітня

Шановні Підписанти Угоди мерів!
інформуємо Вас про зміни в розкладі вебінарів, оскільки проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» також проводить паралельно он-лайн навчання.

Тому, обидва вебінари пройдуть 28 квітня 2020 року:

Вебінар 1 на тему «Термомодернізація адміністративних будівель та бюджетних закладів».
Цільова аудиторія: керівництво міст та ОТГ, енергоменеджери та відповідальні особи за управління бюджетними будівлями, представники ОДА та інші зацікавлені особи.
Дата та час вебінару: 28 квітня 2020 року з 11:00 до 12:00.
Спікер: Володимир Панас, Регіональний представник напрямку "Централізоване теплопостачання"
Організаторами зазначеного вебінару є Проект ЄС «Угода мерів» та ТОВ з ІІ "Данфосс ТОВ" | Danfoss TOV.

Вебінар 2 на тему "Розробка ПДСЕРК: методологія та особливості сектору щодо генерації тепла та холоду".
Дата та час вебінару: 28 квітня 2020 року з 14:00 до 15:00.
Спікери: Оксана Кисіль та Олександр Дей, експерти проекту ЄС «Угода мерів-Схід».

Для участі у вебінарах достатньо перейти за посиланням у вказаний час: https://go.myownconference.com/1449581966

Нижче інформація про вебінари у рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» (далі – Проект), що впроваджується в Україні за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». З метою підвищення інституційної спроможності міст та ОТГ у сфері енергоефективності та енергоменеджменту планується проведення онлайн навчання.

5 вебінарів будуть присвячені основним аспектам муніципального енергетичного менеджменту. Вебінари пройдуть у 4 хвилі по областях з 29 квітня по 19 травня. Просимо уважно ознайомитися з розкладом та переліком вебінарів у листі-запрошенні (додається).

Для реєстрації просимо заповнити реєстраційну форму (у вкладенні) та надіслати на електронну пошту nataliia.Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 27 квітня 2020 р. У день проведення вебінару, Ви отримаєте персональне запрошення у вигляді посилання на вебінар на вказану Вами адресу, щоб долучитися до онлайн навчання буде достатньо переходу за  вказаним посиланням.

Через обмежену кількість місць, учасники будуть обиратися на конкурсній основі. Відібрані учасники отримають підтвердження реєстрації на вказану ними електронну пошту до 27 квітня 2020 року.

ModernWeb.com.ua