ОГОЛОШЕННЯ! Виконавчий комітет Глухівської міської ради оголошує конкурс

 Виконавчий комітет Глухівської міської ради оголошує конкурс  на робочий орган (підприємство, організація) з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Умови проведення та вимоги до учасників конкурсу: 

  1. Робочий орган (підприємство, організація) з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування  забезпечує підготовку  матеріалів щодо  умов  конкурсу,  паспортів  автобусних  маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями  конкурсу та інші матеріали.
  2. У конкурсі   можуть   брати   участь   підприємства   (організації),  які

відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення цього конкурсу, мають фахівців  у галузі автомобільного транспорту та на засадах юридичної особи спроможні  забезпечувати  належну  підготовку  матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.    

  1. Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації):

-   представники суб'єктів  господарювання  -  автомобільних  перевізників,  які  є учасниками конкурсу або які діють на ринку перевезень пасажирів  і можуть впливати на прийняття рішень комітету;

-   подали до участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи,  чи не в повному обсязі, або такі, що  містять недостовірну інформацію;

-  визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

-   не мають фахівців  та досвід роботи не менше 3-х років з питань організації пасажирських перевезень;

-   не мають відповідного матеріально-технічного та програмного забезпечення;

  1. Для участі в конкурсі претендент подає Організатору такі документи:

-   заяву на участь у конкурсі встановленої форми (додається);

-   копія довідки з Єдиного державного реєстру;

- копії документів, що засвідчують кваліфікацію фахівців  у сфері організації пасажирських автомобільних перевезень  та  досвіду роботи не менше трьох років.

-  довідку про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення.

Всі   копії   документів  мають   бути  завірені   печаткою  підприємства

(організації) та підписані керівником.

  1. Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті) із зазначенням назви претендента, адреси та найменування об’єкта конкурсу.

           За довідками та бланками документів для участі у конкурсі звертатись до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради каб. №13, м. Глухів, вул.  Шевченка, 6, тел./факс 2-60-94, ел. адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Документи на конкурс приймаються   (щоденно з дати оголошення конкурсу  з 8-00 год. до 16-00 год.  до 12 січня  2021 року включно. 

           Документи, які  надійшли  до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

            Конкурс відбудеться 27 січня 2021 року о 1400 за адресою м. Глухів,
вул. Шевченка, 6, каб. № 13.  

Виконавчий комітет Глухівської міської ради

ModernWeb.com.ua