Сайт Глухівської міської ради

соціально-економічного розвитку

Глухівської міської ради

Положення про управління

Рішення міської ради № 109 від 27.01.2021 "Про затвердження Положення про управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради в новій редакції"

Рішення міської ради  № 42 від 16.12.2020 "Про граничну чисельність виконавчих органів Глухівської міської ради"

Рішення міської ради від 15.11.2013 № 649 "Про затвердження Положень про управління та відділи, інші структурні підрозділи Глухівської міської ради"

Рішення міської ради від 19.12.2017 № 296 "Про внесення змін до Положення про управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради"

Рішення міської ради від 19.12.2017 № 298 "Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів Глухівської міської ради"

Розпорядження міського голови від 30.01.2016 № 16-ОД "Про внесення змін до штатних розписів"

ПОЛОЖЕННЯ про відділи управління соціально-економічного  розвитку  Глухівської  міської ради:

Відділ  економічного  аналізу  та прогнозування ;

Відділ комунальної власності та  земельних  відносин;

Відділ енергоменеджменту та підтримки підприємництва.

ModernWeb.com.ua